Firmowe strony www

Rozwijamy swe umiejętności i staramy się czerpać z najlepszych źródeł wiedzy. Jesteśmy tym co tworzymy i chcemy być coraz lepsi.

Firmowe strony www


Co potrafimy -> Serwisy internetowe -> Firmowe strony www

Firma powinna być aktywna w internecie, a jej aktywność powinna się bezpośrednio przekładać na sprzedaż danych usług czy towarów. Utworzenie firmowej witryny internetowej, gdzie można przede wszystkim zaprezentować swoją ofertę to jeden z pierwsyzch kroków do budowania marketingu internetowego wokół własnej firmy. 

 

Mimo to, nadal posiadanie strony internetowej postrzega się jako standard, który nie koniecznie ma przynosić firmie korzyści, a chronić przed zarzutami "nie pójścia z duchem czasu" i pytaniami: "jak to ?  Twoja firma nie posiada strony internetowej ?". Innym powodem dla której często tworzy się stronę www to dumne wydrukowanie jej na wizytówce firmowej, jeżeli z takich powodów interesujesz się zaprojektowaniem strony internetowej dla swojej firmy to lepiej nie wydawać pieniędzy, a zdobyć więcej wiedzy.  Strona www tylko to narzędzie, które dzięki wielu dodatkowym zabiegom, reklamie, może przynosić bezpośrednie korzyści przekładające się na zyski.

 

Firmowe strony www to już dość utarty schemat, który ma przede wszystkim prezentować ofertę. Opieramy nasze działanie na kreatywności i naszym celem jest osiągnięcie intuicyjnej, oryginalnej witryny, na której użytkownik będzie "czuł" daną branżę i wróci na nią w przyszłości. Zaproponujemy konkretne rozwiązania graficzne i funckjonalne, które przyczynią się do zatrzymania lub przyzwyczajenia klienta do witryny.

 

Strony firmowe opieramy na naszym systemie REALSTUDIO CMS 1.0, wyposażając go w moduły i grafikę, które pomożemy dobrać w oparciu o specyfikę danej branży i państwa wizję.System zarządzania treścią

System zarządzania treścią Realstudio 1.0 jest to pierwsza wersja naszego autorskiego oprogramowania. Celem, który (mamy nadzieję) udało nam się osiągnąć było stworzenie dynamicznego i elastycznego a przede wszystkim PROSTEGO narzędzia, które będzie podstawą do realizowania wymagań naszych klientów, przy... czytaj więcej