System zarządzania treścią

Rozwijamy swe umiejętności i staramy się czerpać z najlepszych źródeł wiedzy. Jesteśmy tym co tworzymy i chcemy być coraz lepsi.

System zarządzania treścią


Co potrafimy -> Serwisy internetowe -> Firmowe strony www -> System zarządzania treścią

System zarządzania treścią Realstudio 1.0 jest to pierwsza wersja naszego autorskiego oprogramowania. Celem, który (mamy nadzieję) udało nam się osiągnąć było stworzenie dynamicznego i elastycznego a przede wszystkim PROSTEGO narzędzia, które będzie podstawą do realizowania wymagań naszych klientów, przy maksymalnej prostocie EDYCJI treści firmowej strony internetowej, czy portalu. To edycja tekstów, struktury stron, katalogu produktów, galerii jest przede wszystkim potrzebna osobie administrującej stroną.

Nasz CMS pozbawiony jest niepotrzebnych klientowi narzędzi developerskich, zrezygnowaliśmy więc z możliwości ingerowania użytkowników systemu w postać strony internetowej na rzecz bezpieczeństwa i dbania o zachowanie pierwotnego  interfejsu i układu graficznego strony internetowej.

CMS Realstudio 1.0 bardzo łatwo dostować do skonkretyzowanych wymagań klienta, stąd jego wdrożenie jest tańsze niż uruchomienie konkurencyjnego oprogramowania. Jego elastyczność sprawi że nie usłyszysz o ograniczeniach czy półśrodkach.

Czytaj na blogu: Co powinien posiadać system zarządzania treścią ?

Nasz CMS wyposażony w następujące możliwości  :

 

Katalog produktów

Galerie zdjęć

Katalog artykułów

Klienci

Użytkownicy / uprawnienia

Zarządzanie banerami

KalendariumNewsletter

Newsletter pozwala na prowadzenie wysyłki informacji droga mailową do odbiorców naszej witryny. Moduł umożliwia zapisanie się na daną liste mailingową oraz wypisanie się w dowolnym momencie z poziomu strony internetowej. Ilość wysyłanych informacji jest nieograniczona, a wbudowany edytor pozwala utworzenie graficznej... czytaj więcej

Moduł stron statycznych

Moduł stron statycznych pozwala na budowanie własnej struktury stron informacyjnych. Stronami statycznymi nazywamy strony wyposażone w treść, której wprowadzenie odbywa się za pomocą edytora tekstowego. Funkcjonalność zarządzania stronami statycznymi opiera się o strukturę drzewiastą, której odpowiednie ułożenie... czytaj więcej