Portale internetowe

Rozwijamy swe umiejętności i staramy się czerpać z najlepszych źródeł wiedzy. Jesteśmy tym co tworzymy i chcemy być coraz lepsi.

Portale internetowe


Co potrafimy -> Serwisy internetowe -> Portale internetowe

Projektowanie portali internetowych to bardzo absorbujące i duże przedsięwzięcia, wymagające odpowiedniego planowania oraz przyjęcia optymalnych strategii technicznych, które dzięki odpowiedniemu doświadczeniu programistów, grafików i koderów pozwolą osiągnąć porządany efekt.

 

Tego typu witryny w dzisiejszych czasach muszą posiadać już coś więcej niż możliwość rejestrowania użytkowników i oddania im pola interakcji w postaci choćby forum czy wewnętrznej skrzynki pocztowej. Staramy się uczestniczyć w kreowaniu wizji i modelu biznesowego takiego przedsięwziecia, aby uczynić portal oryginalnym i zachęcającym do wykorzystania jego potencjału. 

Użytkownik, który korzysta z możliwości witryny, a nie szuka  tylko informacji jest celem pod który projektowany jest dany portal. Kluczem do "zaprzyjaźnienia" internauty z portalem i jego usługami powinna być więc prostota i łatwość interfejsu całego portalu . Posiadamy doświadczenie w budowaniu dużych witryn, a   stała obecnośc w świecie nowinek technologicznych czy trendów graficznych pozwala nam dołożyć wszelkich starań żeby nasza realizacja była maksymalnie przejrzysta i intuicyjna.