O nas

Realstudio to miejsce prezentujące pasjonackie dokonania ludzi, dla których nowoczesne technologie są sposobem na zycie.

O nas


Realstudio to zespół pasjonatów wkładających swój profesjonalizm, pasję i czas w najmniejsze nawet detale poszczególnych realizacji. Chcemy równać do najlepszych, łącząc kreatywność z analitycznym myśleniem i ciekawym zastosowaniem nowości technicznych.

 

Przystępując do każdej realizacji, przypominamy sobie jedno z haseł jakie nam towarzyszy - „Jesteśmy tym co tworzymy”. Prosto brzmiące – ale solidnie mobilizujące. Jesteśmy dla siebie wzajemnym motorem napędowym, przez co nie brakuje nam sił do dalszej pracy i rozwoju.

 

Chcemy zarażać swą energią. Ważne jest nie tylko to co realizujemy, ale także miła atmosfera i możliwość wspólnego wypicia kubka kawy podczas zbierania informacji i rozmowy,z każdym kogo spotykamy. Łączymy przyjemne z pożytecznym, przez co uciekamy rutynie i mamy głowy pełne nowych pomysłów.

 

Praca to nie wszystko – wolny czas poświęcamy na ładowanie akumulatorów :)

Wychodzimy z założenia, że warto też wybiec na boisko i stracić trochę sił grając w kosza :) Ten sport jest nam szczególnie bliski, ale nie stronimy też od innych form relaksu. Latem można spotkać nas na kilku festiwalach muzycznych – których nie jesteśmy atrakcją :) - a które wzbogacają nas kulturalnie i słuchowo :) Jesienią i zimą kulturalnie i sportowo bawimy się w zamkniętych obiektach :) Wiosną natomiast przychodzi czas na rower i podążanie w kierunku budzącej się do życia przyrody.

 

To wszystko sprawia, że jesteśmy NATURALNIE SKUTECZNI ! - przez cały rok.