E-turystyka

Rozwijamy swe umiejętności i staramy się czerpać z najlepszych źródeł wiedzy. Jesteśmy tym co tworzymy i chcemy być coraz lepsi.

E-turystyka


Co potrafimy -> Marketing w internecie -> E-turystyka

Turystyka to jedna z najszybciej adoptujących się branż w internecie. Proces interakcji internautów z właścicielami pensjonatów i innych obiektów turystycznych jest w naszym kraju jednak ciągle dość ułomny i pozostawia ogromny potencjał, ktory wykorzystać można wprowadzając nowe rozwiązania za pomoca technologii internetowych.

 

Realstudio w celu promocji obiektów turystycznych udostępnia darmowe portale turystyczne, traktujące o miejscowościach nadmorskich. Nasza działalalności w budowaniu e-turystyki wkrótce rozszerzona zostanie o udostępnienie nowoczesnej platformy, której założeniem ma być budowanie stałych kontaktów i wymiany informacji pomiędzy szukającymi usług związanych z turystyką nad polskim morzem a usługodawcami. Aplikacja będzie bazą kilku, a w przyszłości kilkunastu, dużych serwisów internetowych.

Innym z głównych założeń promocji polskich miejscowości nadmorskich w internecie przez Realstudio jest ukazanie z jak najlepszej strony uroków i możliwości wypoczynku zagranicznym turystom. Budowana platforma w momencie premiery posiadać będzie conajmniej dwie wersje językowe - polską i angielską, która będzie promowana w zagranicznych wyszukiwarkach internetowych oraz za pomocą reklamy kontekstowej.

 

Jeżeli więc prowadzisz działalność czy usługę związaną z turystyką - organizacją czasu albo rozrywką w Helu, Jastarni, Władysławowie, Kołobrzegu, Łebie, Ustce czy okolicach zapraszamy do dodania wpisu w jednym z naszych portali przedstawionych w portfolio.

 

W przyszłości zamierzamy promować nie tylko nadmorskie miejscowości turystyczne, roszerzając nasza ofertę o portale miejscowości położonych w górach czy gospodarstw agroturystycznych.